Evrenos Mahallesi Küme Evleri No:36/1 Merkez/MANİSA

Serigrafi

Serigrafi kelimesi Latince “sēricum” (ipek) ve “graphein” (yazmak/çizmek)’in birleşimidir. Yani ipek gerili bir çerçevemiz var ve bunun yardımıyla desenler oluşturuyoruz, işte serigrafi tam olarak bu.
BUGÜN HALA AMERİKA’DAKİ TOPLAM ÜRETİLEN BASKILI KONFEKSİYON ÜRÜNLERİNİN YARISINDAN FAZLASI SERİGRAFİ TEKNİĞİYLE ÜRETİLİYOR.
Hem çok kaliteli hem de çok pratik olması bu tarihi 1000 yılı aşkın tekniği günümüzde bu kadar kullanılır kılıyor. Bitti Gitti’nin serigrafi tekniğiyle yakından ilgilenmesi ve bunu keyifli bir alışkanlık haline getirmesinin de birkaç sebebi var;

• En düşük üretim sayısı sıkıntısı yok, tek baskı için bile serigrafi çerçevesi üretilebiliyor.
• Üretimi çok kolay ve yapılan eserlerin hepsi el ile üretilmiş oluyor
• Tek bir kalıp ile onlarca farklı yüzeye baskı yapılabiliyor.
• Boya alternatiflerinin zenginliğiyle doğal ve kalıcı eserlerin üretiliyor
• Diğer kalıp alternatiflerine göre en fazla detaylı baskı sonucu veren teknik olması.Sen de kendi baskılarını keyifli ve pratik bir şekilde üretmek istiyorsan, ya da sadece bu 1000 yılı aşkın tekniğin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsan süper yerdesin. Gel beraber serigrafiyi öğrenelim, deneyimleyelim ve gelecekte bolca kullanalım!

Gizlilik Tercihleri
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız üzerinden belirli hizmetlerden, genellikle çerez şeklinde bilgi depolayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.